Kına Gecesi Organizasyonu

Kına organizasyonu ile ilgili ihtiyacın olan her şey ! Kına Tahtı ve Kına Koltuğu Kiralama modelleri, fiyatları için bize ulaşın !


KINATAHTIM.COM – HATIRA ORGANİZASYON ‘a aittir
Kına gecesi, davet ve organizasyon ekipmanları, süsleme malzemeleri imalatı ve kiralama hizmetleri

Bayrampaşa Ofisimiz

Telefon Numarası : 0544 328 09 42 – 0554 158 09 42

Çalışma Saatleri : 09.00-24.00

Adres : Kocatepe Mahallesi Pazar Caddesi No 38 Bayrampaşa / İstanbul

 

Bize #WhatsApp ‘tan yazabilirsiniz

WhatsApp’ dan Soru Sormak İçin TIKLAYIN


 

 

Bağcılar’da gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonu Musa Bey ve Sümeyye hanımın kına organizasyonu yaptık. Hatıra organizasyon olarak bizden Talep edilen kına tahtı kurulumunu her zaman olduğu gibi Kına Programına 1 saat kala mekanda hazır hale getirdik. çeşitli bölgelerde kına tahtı kiralama hizmetimiz devam etmektedir size kalan sadece telefon edip arkanıza yaslanıp kına organizasyonu tadını çıkarmaktır.

 

Esenyurt Kiralık Kına Tahtı

Bağcılar kına tahtı kiralama

Ataşehir Kına Tahtı Kiralama

İstanbul Ataşehir’de Eda hanımın kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirdik. Hatıra organizasyon olarak kına organizasyonu ve kına tahtı kiralama hizmetimiz İstanbul’un bütün ilçelerinde devam etmektedir. Gerek kına organizasyonu olsun gerekse İslami kına organizasyonu veya kına tahtı kiralama gibi hizmetleri bulunan Hatıra organizasyon siz değerli gelin adaylarına kına organizasyonu adına en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor.

Küçükçekmece kına tahtı kiralama 

İstanbul Küçükçekmece’de kına organizasyonu muz tüm hızıyla sürmektedir. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde olduğu gibi Küçükçekmece’de de kına tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor. Gerekse kına organizasyonu olsun gerekse İslami kına organizasyonu veya kına tahtı kiralama talepleriniz organizasyon adına ne olursa Hatıra organizasyon da karşılığı vardır

 Sizleri İstanbul’un en kaliteli organizasyon firması ile tanışmaya davet ediyoruz. 

Soru sormak veya bilgi almak için bizi arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Kına tahtı kiralama

kına tahtı kiralama nın doğru adresi  Hatıra organizasyon  Kına tahtı kiralama hizmeti almak istiyorsanız İstanbul’un en kaliteli organizasyon firması olan Hatıra organizasyon’da bütçenize uygun tahtları bulabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan kına tahtı kiralamak istiyor iseniz çeşitli Renk ve modellerde kına tahtları uygun fiyata nakliye kurulum bütün hizmeti Hatıra organizasyon sunmaktadır. Siz kına gecesinin Tadını çıkarın Biz İsterseniz size kına gecesi organizasyonu düzenleyelim, isterseniz kına tahtı kurulumu gerçekleştirelim isterseniz İslami kına organizasyonu yapalım siz isteyin Hatıra organizasyon hayallerinizi gerçekleştirsin.

Soru sormak veya bilgi almak için bizi arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

Gri Kına Tahtı

Kırmızı Kiralık Kayık Kına Tahtı

Kırmızı Kiralık Kayık Kına Tahtı

Kafes Kiralık Kına Tahtı

Mor Kiralık Kına Tahtı

Open chat