Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu

Kına Organizasyonu Düğünden önce gelin adayı ve arkadaşları kına gecesinde buluşur. Kına gecesinde hem eğlence hem de hüzün vardır. Gelin adayıyla veda gecesidir ama yeni hayatını kutlamak için eğlenilir. Düğün hazırlığında olan gelin adayı ve ailesi yoğun bir koşturma içindedir. Hazırlıklar tamamlanacak, misafirler ağırlanacaktır. Bütün bu koşturmalar herkesi zaten çok yoracak ve kına gecesini hazırlayacak güçleri kalmayacaktır. Ama bu özel günün en güzel geçmesini de sağlamak gerekir. Sizi bu zor durumdan kına organizasyonu firmamız kurtaracaktır. Siz hiçbir şey düşünmeyecek ve sadece kına gecesine gelerek eğleneceksiniz.

Firmamız öncelikle kınanın yapılacağı salonun dekorasyonunu hazırlayacaktır. İster salonda, ister evde, ister bahçede, nerede eğlence olacaksa o mekâna uygun dekorasyonu en iyi şekilde yapacağız. Kına geceniz için gerekli olan diğer tüm hazırlıkları sizin de istekleriniz doğrultusunda biz yapacağız. 5 kişilik kına ekibimiz kınanın başlangıcından sonuna kadar sizinle olacak ve en güzel kına gecesi eğlencesi olmasını sağlayacaktır. Kına organizasyonu misafirlerin karşılanması ve lokum ikramıyla başlayacaktır.

Geleneklere göre kına ritüelleri hazırlanacak, dans gösterileri ve şovlar yapılacaktır. Ses sistemi olan mekânlarda kına ekibimiz dj lik hizmeti de verebilecektir. Kınanın başlamasından bitişine kadar tüm hizmetleri bayan kına ekibimiz verecektir. Gelin hanımın kaftanı, yüz örtüsü ve eldivenleri firmamızca temin edilecektir. Aynı şekilde damat beyin fes ve cepkenini de biz temin edeceğiz.

Kına organizasyonları paketimiz içinde kına tepsisi, kına sepeti ve mumları da bulunmaktadır. Davetli sayısı kadar özel hazırlanmış kına paketlerimiz de bulunacaktır. Gelin kaçırma oyunu, müzik ve eğlence her şeyi ekibimiz düzenleyecek, siz sadece eğeleneceksiniz. Misafirleriniz de bu eğlence dolu gecede çok mutlu olacak ve unutamayacağınız bir kına gecesi yaşamış olacaksınız.

Open chat