Kiralık taht lüks modeller

Kiralık taht lüks modeller

Kiralık taht lüks modeller diğer modellere göre daha şık ve daha farklı ücret olmaktadır. Standart model kına tahtı ile kıyaslama yapıldığı zaman daha şık ve gösterişli model olan lüks modeller en çok tercih edilen modellerdir.

Kiralık taht lüks modeller

Kiralık Gelin koltuğu

Kiralık gelin koltuğu dediğimiz kına gecelerinde gelin hanımlar için seçilmiş koltuklardır. Her gelin için özel olan kına gecesine bizlerde gerek kına gecesi programı sunmak gerekse İslami kına gecesi organize ederek katılmaktayız. Kına gecesi için taht kiralamak isteyen gelin hanımlar için En güzel en  şık kına taht modelleri ile hizmet vermekteyiz.

Kiralık taht lüks modeller

Taht kiralama fiyatı

Taht kiralama fiyatı en uygun nasıl yapabiliriz diye düşünüp herkesin bütçesine uygun olabilecek şekilde Kına tahtı kiralama hizmeti sunuyoruz. Mümkün olabilecek rakamlara kurulumu ve nakliye hizmeti de dahil olmak üzere veriyoruz.

Kiralık taht lüks modeller

Gelin tahtı kiralama

Gelin tahtı kiralama hizmeti almak siz değerli müşterilerimiz için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. İstanbul genelinde her ilçeye her bölgeye hizmetimiz vardır.

Kına tahtı Kiralama sahibinden

Kına tahtı Kiralama sahibinden aracısız istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile İstanbul kına tahtı kiralama lider firmayız. Bir çok model ile kına tahtı kiralama hizmetinde size hizmet vermekteyiz.

Gelin tahtı ücreti

Gelin tahtı ücreti için detaylı  bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizi arayabilirler. Bir birinden farklı modeller ile İstanbul genelinde ve civar İllerde Gelin tahtı kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kına tahtı kalpli model

Kına tahtı kalpli model kendi alanında tek olan modeldir. Kalp şeklinde model oluşu kına gecelerine farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Sizde kına gecelerine damga vurmak istiyorsanız önerebileceğimiz modellerdendir.

Open chat