Kiralık Taht Standart Modeller

Kiralık Taht Standart Modeller

Kiralık Taht Standart Modeller çok farklılık göstermekle birlikte gelin hanımlar için en uygun hale getirmeye çalışıyoruz. Daha fazla kına tahtı modelleri için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.

Balon kafes taht modeli

Balon kafes model normal kafes kına tahtı modeline göre daha geniş olmaktadır. Diğerine göre farklı bir görüntüsü vardır. Son zamanlarda sıkça talep edilen model oldu.

Kiralık Taht Standart Modeller

 Geniş Baklava Desenli Taht Modeli

Geniş baklava desenli taht modeli deme sebebimiz taht modeli çok geniş olup normal kiloda 3/4 kişi rahat oturup resim çekilebilmektedir.

Kiralık Taht Standart Modeller

Kafes Taht Modeli

Kafes kına tahtı modeli yıllar geçmiş olsa da hiç bir değer kaybetmeyen taht modeli oldu. Klasikler arasında olan kafes kına tahtı modeli her 10 gelinden 4 ü tercih etmektedirler. 2021 yılı pandemi gölgesinde geçmiş olsa da   yapmış olduğumuz istatistik bunu göstermektedir. 2022 içinde aynı tercihin süreceği gibi gözükmektedir.

Kiralık Taht Standart Modeller

Pataya modeli kına tahtı

Papatya modeli kına tahtı 2020 yılında bizim envantere girdi ismini papatya gibi olmasından alan taht modeli, bizi mutlu eden taht modellerinden olmuştur.

Kiralık Kına Tahtı Standart Modeller

Kayık model kırmızı kına tahtı

Kayık model kına tahtı en çok tercih edilen modellerden olup senelerdir ilk sıralardan düşmüyor. Görüntüsü kayığı andırdığı için adını buradan alan model kırmızı, mor, beyaz ve mavi renklerde vardır. Kiralık kına tahtı ve modelleri için bizi arayabilirsiniz.

Kayık model beyaz kına tahtı

Kayık model kına tahtlarından olan beyaz kayık kına tahtı, Asil duruşundan bir şey kaybetmiyor. Saflığın temsili olan beyaz renk bu modelde de kendini göstermektedir. Kına geceleri için çokça tercih edilen model önümüzdeki senelerde de yerini koruyacak gibi gözüküyor.

Kayık model mor kına tahtı

Kayık model mor kına tahtı Mor rengi sevenler için en çok tercih edilen modeldir.

Baklava desenli kına tahtı

Baklava desenli kına tahtı arka dekoru baklavayı andırmasından dolayı ismi konmuş modeldir. Kına tahtı olarak rahat model bir kaç kişi rahat resim çektirebileceği gibi duruşu ilede şık bir modeldir.

Kuğu model kına tahtı

josefin model kına tahtı

Çiçekli Kafes taht modeli

Open chat