Sultangazi Kiralık Kına Tahtı

Sultangazi Kiralık Kına Tahtı

Sultangazi Kiralık Kına Tahtı Kına Tahtları Kiralama, Kına Gecesi Tahtı Kiralama, Kiralık Kına Tahtı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kına organizasyonlarının olmazsa olmazlardan biri de kına tahtı. Artık gelinler için kına gecelerinde giydikleri bindallı kadar önemli.

Kına gecelerinde birbirinden farklı taht modelleri artık standart paketlerde yer almak ile birlikte isteğe göre tamamen özel modeller de sunulmaktadır.

Siz sadece hangi tahtı kendinize yakıştırdığınıza karar verin yeterli…

Ayrıca diğer detaylar için dilerseniz bize ulaşıp farklı çözümleri de konuşabiliriz.

Bize ulaşıp farklı çözümleri de konuşabiliriz. 0544 328 0942

Bağcılar’da gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonu Musa Bey ve Sümeyye hanımın kına organizasyonu yaptık. Hatıra organizasyon olarak bizden Talep edilen kına tahtı kurulumunu her zaman olduğu gibi Kına Programına 1 saat kala mekanda hazır hale getirdik. çeşitli bölgelerde kına tahtı kiralama hizmetimiz devam etmektedir size kalan sadece telefon edip arkanıza yaslanıp kına organizasyonu tadını çıkarmaktır.

Kırmızı Kayık Kına Tahtı

Mor Kayık Kına Tahtı

Kına Tahtı Kiralama

Kırmızı Kafes Kına Tahtı 

 

Kına Tahtı Kiralama

Beyaz Kafes Kına Tahtı

Beyaz Kare Kına Tahtı

Gümüş Beyaz Kına Tahtı

Gold Beyaz Kına Tahtı

 
 
 

Kına tahtı kiralama

kına tahtı kiralama nın doğru adresi  Hatıra organizasyon  Kına tahtı kiralama hizmeti almak istiyorsanız İstanbul’un en kaliteli organizasyon firması olan Hatıra organizasyon’da bütçenize uygun tahtları bulabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan kına tahtı kiralamak istiyor iseniz çeşitli Renk ve modellerde kına tahtları uygun fiyata nakliye kurulum bütün hizmeti Hatıra organizasyon sunmaktadır. Siz kına gecesinin Tadını çıkarın Biz İsterseniz size kına gecesi organizasyonu düzenleyelim, isterseniz kına tahtı kurulumu gerçekleştirelim isterseniz İslami kına organizasyonu yapalım siz isteyin Hatıra organizasyon hayallerinizi gerçekleştirsin.

[ngg src=”galleries” display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

 

 

 

 

 

Open chat