Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet Düğün Organizasyonu Hatıra organizasyon kuruluşu olan sitemizde sünnet düğünü organizasyonu da gerçekleştiriyoruz. İstanbul ve İstanbul civarındaki her yerde gerek sünnet tahtı kiralama olsun, Gerekse Sünnet Programı Olsun, Sünnet Organizasyonu adına aradığınız herşey bulabilirsiniz ihtiyacınız olan organizasyon firması ise doğru adrestesiniz. sizleri ofislerimize çay içmeye davet ediyoruz 

 

Soru sormak veya bilgi almak için bizi arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz.

 

Sünnet, çocuk ya da çocuklarınızın hayatındaki önemli dönüm noktalarından biri. Böylesi bir günün sıradan olması düşünülebilir mi? Tabii ki, hayır.

Sünnet organizasyon paketlerimiz içinde kral tahtı ve yeniçeri askerleri, balon süsleme, volkan-konfeti ve animatör palyaço, sihirbaz gösterisi,Hacivat karagöz gösterileri, pamuk şekeri, patlamış mısır, macuncu gibi ikram arabaları bulunuyor.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin eğlenebileceği etkinlikler yapılıyor. Sünnet yatağı süslemeleri, fotoğraf ve video çekimleri, orkestra ve fasıl heyeti temini gibi hizmetlerimiz de istek dahilinde yapılıyor.

Sünnet organizasyonu sizin de talepleriniz ve geleneklerinize uygun olarak düzenleniyor. Sünnet düğünü çocuğunuzun yeniçeri askerlerinin taşıdığı tahtın üstünde salona girmesiyle başlıyor. Masaların arasında dolaştırılan sünnet çocuğu misafirleri selamlıyor. Daha sonra salonun uygun yerine taht bırakılıyor ve konfeti volkan gösterisi yapılıyor. Takı töreni ile devam eden etkinlik yerini müzik eşliğinde eğlenceye bırakıyor.

Firmamız dilerseniz fasıl ekibi temin ederek eğlenceye farklı bir renk katmanızı da sağlıyor. Düğünün başından bitimine kadar eğlencenin kusursuz geçmesi için ekibimiz her an yanınızda oluyor. Siz de rahatlıkla misafirlerinizle ilgilenebiliyorsunuz ve eğelenebiliyorsunuz. Bu en güzel gününüzün en kaliteli ve en zevkli şekilde geçmesi profesyonel sünnet organizasyonu ile olacaktır. Firmamız en uygun fiyatlarla en güzel organizasyonu yapmaktadır. Yılların deneyimi ile kaliteyi, güveni ve uygun fiyatları bizde bulacaksınız. Web sitemizi inceleyerek çalışmalarımızı görebilirsiniz

Sünnet Düğünleri

Semazen Ekibi Kiralama

Sünnet Programı

Sünnet Düğün Organizasyon

Sünnet Tahtı Kiralama

Balon Süsleme

 

 

 

 

Sünnet Paketleri

Open chat