Zeytinburnu Kına Tahtı Kiralama

Zeytinburnu Kına Tahtı Kiralama

Zeytinburnu kına tahtı Kiralama Hatıra organizasyon gerek sünnet tahtı kiralama olsun gerekse kına tahtı kiralama olsun. Zeytinburnu ilçesinde ve tüm semtlerinde hizmet etmeye devam etmektedi.r Kaliteyi uygun fiyata almak istiyorsanız Hatıra organizasyona 0544 328 09 42 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Kına Tahtı Kiralama

Yapmak istediğiniz Söz, Nişan, Kına gecesi, İslami kına gecesi ve final olan Düğün organizasyonu için en doğru adrestesiniz. Yıllardır organizasyon işi yapıyoruz. Birikim ve tecrübelerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun biz sizin yanınızdayız. İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa Kocatepe’de ve Anadolu yakası Pendik’te olan İmalat ve Ofisimize sizleri davet ediyoruz. Vaktiniz varsa gelip yerimizde sohbet edip fikir alışverişinde bulunabiliriz. İnsan ömründe bir defa olabilecek zamanları planlıyoruz bu çalışma süresinde sizinde bize vereceğiniz fikirlere önem veriyoruz. Hem kendi organizasyonuz hem gelecek organizasyonlara ışık tutmuş olursunuz. Bu ve bunun gibi konuları görüşmek için davetlisiniz. İletişim için 0544 328 0942 arayabilirsiniz.  

Bizler sizlere önem veriyoruz. Çalışmalarımız İnsan odaklı ve İnsanın mutluluğu her şeyden önemli ve değerlidir. Siz değerli Müşterilerimiz sadece para kazanma yolu değil uzun zaman sürecek dostlukların başlangıcıdır. Bir günlük ya da bir program için anlaşılan iş olarak bakmıyoruz. Size uzun zaman dostluklar gözü ile bakmaktayız. Farkımızı fark etmenizi  umuyoruz.  Düğün organizasyonu için İslami düğün yapmak isteyenler için Tasavvuf ekibi ve semazen gösterisi için semazen ekibi  ve talep eden olursa mehter gösterisi için Mehter takımı hizmetimizde vardır. Eğlenceli Düğün organizasyonu için Davul zurna ekibi ve orkestra hizmetimiz vardır.

İslami kına gecesi düşünen değerli gelin hanımlar için Bayan tasavvuf ekibi, Bayan semazen ekibi ve birbirinden güzel program akışı ile sizlerleyiz.

Hatıra organizasyon kuruluşlarından olan sitemiz Arkasında kiralama olarak Hatıra organizasyon 0544 328 0942  Üretim İmalat Elma dekor  0542 328 0942 ile daha’da güçlü Gerek üretim, satış gerekse kiralama hizmetleri için daima sizin yanınızdayız. 

Kına tahtı yanı sıra Nişan masası kiralama hizmetimiz içinde, Arka dekor çiçek ve tül ile beraber kurulmaktadır. Evlenecek çifttin İsimlerinin baş harfleri set içinde olmaktadır. Pileksi yada Prizma modelleri seçmeniz halinde maket pasta, yüzük tepsisi, makas, Damat kahve tepsisi içerisinde kurulmaktadır. Evde nişan organizasyonu için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Open chat