Kına Tahtı Fiyatları

Kına tahtı fiyatları İstanbul genelinde aynı seviyede tutuyoruz. Anadolu ve Avrupa yakası için gelin koltuğu kiralama fiyatları için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Zengin çeşit ve cazip fiyatlar ile evlilik yoluna girmiş kıymetli çiftlere hizmet vermekteyiz.

Kına Tahtı Fiyatları

 

En Ekonomik Kiralık Kına Tahtı

Taht modelleri için size bir telefon kadar yakınız. Aklınızdaki sorular için WhatsApp  dan resim isteyebilirsiniz. Farklı renk ve modellerde gelin koltuğu için doğru adrestesiniz. Bizi arayarak kına tahtı fiyatı ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kiralık kına tahtı İstanbul

Gelin koltuğu kiralama

Gelin ve damat koltuğu kiralama hizmeti 0544 328 0942  Farklı konseptler ile size bir telefon kadar yakınız. Kına tahtı kiralama servisimize ulaşabilirsiniz. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız, Talep ettiğiniz taktirde size’de taht kiralama hizmeti sunabilir.

Gelin koltuğu kiralama

Kiralık kına tahtı paketi içerisinde neler var?

  1. Kına koltuğu
  2. Üzerinde cibinlik
  3. Yanlarında iki adet gelin yolu
  4. İki adet puf
  5. Kına sehpası
  6. Kına sepeti
  7. Kına tepsisi
  8. 10 adet arkadaş kaftanı
  9. Nakliye kurulum dahil çalışmalar yapıyoruz.

Kına Tahtı Fiyatları

Kına tahtı modelleri

İstanbul’da kiralık kına tahtı hizmeti veren firmamız, Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile lider firma özelliğini devam ettirmekte. Hatıra organizasyon kuruluşu olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermekte. Başta gelin koltuğu kiralama olmakla beraber, Evde nişan organizasyonu hizmeti’de vermekte.

Kına Tahtı Fiyatları

Uygun Fiyatlara Kiralık Kına Tahtı

Bütçenizi sarsmadan gelin koltuğu kiralamak isteyen müşterilerimiz, Sizler için en uygun fiyatlara gelin koltuğu kiralama hizmeti sunuyoruz. Bir birinden şık modeller ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Sizde kına geceniz sorunsuz geçsin istiyorsanız? 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Günümüzde taht kiralamak artık çok kolay hale geldi. Özellikle İnternet çağında her ürüne ulaşmak mümkün. Elbette bu kolaylığında bir zor tarafları var buda güven oluyor. Maalesef İnternet ne kadar hızlı ise dolandırıcılarda o kadar hızlı. Bu sebepten İnternet üzerinden kına tahtı kiralamak isteyen müşterilerimize diyoruz ki mutlaka mağazası olan firmalar arayın. Mağaza ve mekanı olmayan firmalar kına gecesi sizi sıkıntıya düşürebilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir