Ümraniye Kiralık taht fiyatları

Kiralık taht fiyatları

İstanbul kına tahtı kiralama

Ümraniye Kiralık taht fiyatları için mümkün olduğu kadar her bütçeye uygun hazırlıyoruz. Kına tahtım Sitesi olarak uzun yıllardan bu yana İstanbul geneline kına tahtı kiralama hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle konuya hakim olmamız sebebiyle. Her bütçeye uygun kiralık kına tahtı hizmeti veriyoruz. Her şeyden önemlisi uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Kiralık taht fiyatları

Kiralık kına tahtı içerisinde neler var? 

  • Kına tahtı set olarak kuruluyor
  • Modeline göre üzerinde cibinlik 
  • Yanlarında çiçekli gelin yolları
  • 2 adet puf
  • Kına yakın merasiminde kullanılmak üzere kına sehpası
  • Kına sehpası üzerinde kına  tepsisi
  • Hediyelik kınalar için kına sepeti
  • Yine modeline göre arkasında farvella çapraz perdeler
  • 10 adet arkadaş bindallısı Gelin hanımın kına yakın merasiminde arkadaşları giymesi için gönderiyoruz
  • Nakliye ve kurulum dahildir.

İstanbul kiralık taht fiyatları

23 yıllık organizasyon sektöründe bulunmamız sebebiyle. İstanbul’un gerek Avrupa Yakası olsun gerekse Anadolu Yakası’nda kına tahtı kiralama hizmeti veriyoruz. Aynı şekilde nişan organizasyonları içinde nişan konsepti kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Her şeyden önemlisi geniş bir yelpazede çalıştığımız için. Organizasyon adına İhtiyacınız olan her şeyi karşılıyoruz. Bu nedenle gerek kına tahtı kiralama olsun gerekse sünnet tahtı kiralama için bizi arayabilirsiniz. Nişan konseptlerimizi  için tıklayınız.

Kiralık taht fiyatları

Kiralık kına tahtı

Gelin hanımların haklı olarak istedikleri organizasyon sorunsuz bir organizasyon olmasıdır. Bu nedenle Uzun yıllardan bu yana sektörde olmamız sebebiyle size Bunun garantisini verebiliyoruz. Ancak diğer taraftan Merdiven altı bir firma olmadığımız için mağazamıza da gelip yüz yüze görüşme yapabilirsiniz. İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan mağazamız için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan konum isteyebilirsiniz. Bu arada Pendik, Ümraniye, Güngören ve Avcılar’da depolarımız vardır.

Gelin damat tahtı

Farklı yörelere göre isimleri değişik olsa da verilen hizmet aynı olmaktadır. Bu nedenle yöresel olarak gelin damat tahtı da denilen kına taht modelleri için bizleri arayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse birbirinden farklı onlarca kına tahtı ile gelin hanımlara kına gecelerinde en güzelini  sunmaya devam ediyoruz. Her şeyden önemlisi Sizleri de bu ayrıcalıklı hizmetler den faydalanmaya davet ediyoruz. Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse Kalite tesadüf değildir. Siz siz olun merdiven altı firmalardan kendinizi koruyun. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir