Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama

Kına tahtı kiralama 2000 yılından bu yana organizasyon sektöründe bulunan şirketimiz,  Organizasyon adına İhtiyacınız olan ne varsa karşılamaya devam ediyor. İstanbul’da ve civar illerden kına tahtı kiralama hizmetimiz devam ediyor. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız?  0544 328 0942 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Kına Tahtı Kiralama

Zeytinburnu Kına Tahtı Kiralama

Zeytinburnu Kına Tahtı Kiralama Hülya hanım için kafes model kına tahtı kurulumu hizmeti verdik. Hülya hanıma kuracağı yuvada mutluluklar dileriz. Böyle özel bir günde bizimle çalışmış olmasından dolayı teşekkür ederiz. Kına tahtı kiralama hizmeti almak isterseniz?  0544 328 0942 aramanız yeterlidir. En uygun kına tahtı fiyatı için doğru adrestesiniz.

Çekmeköy Kına Tahtı Kiralama

Çekmeköy Kına Tahtı Kiralama Esma Hanım için İstanbul Çekmeköy’de kına tahtı kiralama hizmeti sunduk. Kendilerine Mutluluklar Dileriz. Kına tahtı kiralama hizmeti için 0544 328 0942 Arayabilirsiniz.

Güngören Kına Tahtı Kiralama

Güngören Kına Tahtı Kiralama Ayşenur hanım için kına tahtı kurulumu gerçekleştirdik. Kendilerine hayırlı olmasını dileriz. Kiralık kına tahtı için 0544 328 0942 Numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Beykoz Kına Tahtı Kiralama

Beykoz Kına Tahtı Kiralama İstanbul’un Beykoz İlçesinde Ayşenur Hanım İçin Kına Tahtı Kurulumu Yaptık. Böyle Özel Bir Günde Bize Güvenip Tercih Etmesinden Dolayı Kendilerine Çok Teşekkür ederiz. Kuracağı Yuvada Ömür Boyu Mutluluklar Dileriz. 

Sizde Kına Gecesi Yapacak ve Nasıl Yaparım Diye Düşünüyorsanız Gerek Kına Tahtı Kiralama Gerekse Kına Gecesi Organizasyonu İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Kiralık Kına Tahtı

Kiralık Kına Tahtı,Kına Tahtları Kiralama, Kına Gecesi Tahtı Kiralama, Kiralık Kına Tahtı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kına organizasyonlarının olmazsa olmazlardan biri de kına tahtı. Artık gelinler için kına gecelerinde giydikleri bindallı kadar önemli.

Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama Kına gecelerinde birbirinden farklı taht modelleri artık standart paketlerde yer almak ile birlikte isteğe göre tamamen özel modeller de sunulmaktadır.

Siz sadece hangi tahtı kendinize yakıştırdığınıza karar verin yeterli…

Ayrıca diğer detaylar için dilerseniz bize ulaşıp farklı çözümleri de konuşabiliriz.

Bize ulaşıp farklı çözümleri de konuşabiliriz. 0544 328 0942

Bağcılar’da gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonu Musa Bey ve Sümeyye hanımın kına organizasyonu yaptık. Hatıra organizasyon olarak bizden Talep edilen kına tahtı kurulumunu her zaman olduğu gibi Kına Programına 1 saat kala mekanda hazır hale getirdik. çeşitli bölgelerde kına tahtı kiralama hizmetimiz devam etmektedir size kalan sadece telefon edip arkanıza yaslanıp kına organizasyonu tadını çıkarmaktır.

Kırmızı Kayık Kına Tahtı

Kırmızı kayık kına tahtı Yaklaşık 4 senedir çok ciddi şekilde talep gören kayık taht modelimiz, siz değerli Gelin adaylarına sunulmaktadır.  Üzerindeki cibinliği yanındaki hilalleri ile birlikte 2 adet puf, halısı, kına sehpası ve kına sepeti ile birlikte kurulumu gerçekleştirilmektedir.  Kayık kırmızı kına taht modelimizi Beğendiyseniz 0544 328 09 42 numaralı telefondan kayıt araştırabilirsiniz. 

Mor Kayık Kına Tahtı

Mor kayık kına tahtı farklı renk olsun dikkat çekici bir renk kına tahtı kiralamak istiyorsanız kayık mor kına tahtımız Tam da sizin aradığınız renkte.  Mor kına tahtı, Gelin Hanımlar tarafından ciddi şekilde Talep edilen kına tahtımızdır.  Mor kayık  kına tahtınız, üzerindeki cibinliği yanlarında 2 adet Hilal’i ve 2 adet pufu veya 2 adet minderi ile birlikte kına sehpası ve sepeti ile kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Kırmızı Kafes Kına Tahtı 

Kafes kına taht diğer taht modellerine göre daha klasik bir modeldir.  Ama hiçbir zaman değerini kaybetmeyen ve sürekli Talep edilen kafes kına taht,  Daha çok kırmızı ve mor renklerde talep edilmektedir.  Kafes kına tahtı kiralamak istiyorsanız 0544 328 0942 numaralı telefona  kayıt  açtırabilirsiniz. 

 

Beyaz Kare Kına Tahtı
Beyaz kare kına tahtı  2 farklı şekilde kurmak dayız.  Birincisi resimde görüldüğü gibi arkasında kare dekor ile  kuruyoruz.  Diğerinde yuvarlak cibinlik ile kurulumunu gerçekleştiriyoruz.  Gelin adaylarının arz ve taleplerine göre Her iki şekilde de kurulum yapılmaktadır. 

 

 

Beyaz Kafes Kına Tahtı

Beyaz kafes taht,  diğer kırmızı renkte olduğu gibi çokça talep edildiğinden dolayı beyaz kırmızı kafes taht kurulumda  organizasyon şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.  Beyaz kafes taht ile birlikte üzerindeki cibinlik yanlarında Hilal ya da çiçekleri halısı kına sehpası ve kına sepeti ile birlikte nakliye kurulum organizasyon şirketinize aittir.

Gümüş Beyaz Kına Tahtı

Gümüş kına tahtı minderleri beyaz olmakla birlikte, ferforje tarafları Gümüş renkte olan kına tahtı,  gelin adaylarının arz ve talebine göre üzerindeki cibinliği değiştirilebilmektedir.  Yine diğer tahtlarımızda olduğu gibi yanlarındaki Hilal ya da çiçekler olabilmekle birlikte kına sehpası ve kına sepeti ile birlikte kurulumu yapılmaktadır. 

Gold Beyaz Kına Tahtı

Mor Kafes Kına Tahtı
 
 
Selimpaşa Kına Tahtı Kiralama

İstanbul Selimpaşa’da Rümeysa Hanım’ın kına gecesi organizasyonu için bizden talep ettiği kayık kırmızı kına tahtı kurulumunu gerçekleştirdik.  Rümeysa Hanım’a mutluluklar diliyoruz.  Böyle bir zamanda bizimle çalışmış olmasından dolayı da çok mutlu olduk.  Sizler de kına tahtı kiralama hizmeti almak istiyor iseniz 0544 328 0942 numaralı telefonu aramanız yeterlidir. 

 

 

Küçükçekmece Kına Tahtı Kiralama

Tuğçe hanım’ın kına gecesi organizasyonu için İstanbul Küçükçekmece kına tahtı kiralama hizmeti sunduk. Tuğçe hanım’a kuracağı  yuvada mutluluklar diliyoruz. Kına tahtı kiralama hizmeti için bizleri tercih etmesinden dolayı kendisine Ayrıca çok teşekkür ediyoruz.  Sizde kına gecesi organizasyonu düşünüyor iseniz, gerek eğlenceli kına Gerek İslami kına gerekse kına tahtı kiralama hizmeti için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Sancaktepe Kına Tahtı Kiralama

İslami kına gecesi yapmış olduğumuz Sancaktepe’de, kırmızı kayık kına tahtı kiralama hizmetini sunduk.  Gelin hanıma ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Kına tahtı kiralama nın doğru adresi olan, https://www.kinatahtim.com/  Sitesinde her bütçeye uygun kına tahtı kiralama hizmetimiz mevcuttur. detaylar için 0544 328 09 42 numaralı telefonu aramanız yeterlidir .

Kına tahtı kiralama fiyatı

kına tahtı kiralama fiyatı nın doğru adresi  Hatıra organizasyon  Kına tahtı kiralama hizmeti almak istiyorsanız İstanbul’un en kaliteli organizasyon firması olan Hatıra organizasyon’da bütçenize uygun tahtları bulabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan kına tahtı kiralamak istiyor iseniz çeşitli Renk ve modellerde kına tahtları uygun fiyata nakliye kurulum bütün hizmeti Hatıra organizasyon sunmaktadır. Siz kına gecesinin Tadını çıkarın Biz İsterseniz size kına gecesi organizasyonu düzenleyelim, isterseniz kına tahtı kurulumu gerçekleştirelim isterseniz İslami kına organizasyonu yapalım siz isteyin Hatıra organizasyon hayallerinizi gerçekleştirsin.

 

 

 

 

 

Open chat