Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu ve söz masası kiralama hizmeti veren firmamız yıllardır organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. Nişan masası kiralama ve söz organizasyonunda bir birinden şık modeller ile İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Nişan Organizasyonu

Nişan masası kiralama İstanbul

Nişan masası kiralama İstanbul yapmak isteyen müşterilerimiz için çok güzel konseptler hazırlıyoruz. Evde söz masası kiralama ve nişan organizasyonu için farklı modeller ile hizmetimiz devam ediyor.

Nişan Organizasyonu

Evde nişan masası Fiyatları

Evde nişan masası Fiyatları  modellerine göre değişiklik göstermektedir. piramit modeller daha uygun olmakla beraber, Pileksi modeller daha farklı fiyata kurulumu yapılır. İstanbul geneli olarak düşünürsek bir çok firma bu işi yapmaktadır. Elbette yasal olarak çalışan olduğu kadar merdiven altı tabir edilen kişilerde bu işi yapmaktadır. Bu sebepten fiyatlar ciddi manada değişiklik göstermektedir. Bir taraf vergi ofis personel depo giderleri varken diğer taraf evinde yada her hangi bir yerde depolama yaparak telefon üzerinden bu işi yapmaktadır. Böyle olunca elbette fiyat aralığı fazla açılmaktadır.

Nişan Organizasyonu

Söz organizasyon paketleri

Söz organizasyon paketleri nelerdir nasıl olur sorusuna cevap arayalım. Söz organizasyon paketleri bir birine benzer fakat hediyelik bölümünde bir birinden ayrı farklılık gösterir. Gelen davetlilere verilecek hediye kültürel farklardan dolayı yöre yöre değişgenlik gösterir.

Nişan Konseptleri

Nişan Konseptleri kiralama ve nişan konseptlerini görmek isteyen müşterilerimizi Bayrampaşa showroomumuza bekliyoruz. Sadece nişan masası kiralama değil organizasyon hizmetimiz geniş bir yelpazeye sahiptir. Başta kına tahtı kiralama olmak üzere, İslami kına organizasyonu ve  bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Hatıra organizasyon kuruluşu olan firmamız İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Evde söz masası nasıl hazırlanır

Evde söz masası nasıl hazırlanır sorusuna birlikte cevap arayalım. Evde söz masası hazırlamanın iki yolu var. Birincisi Organizasyon şirketi ile anlaşıp siz diğer işlerle meşgul olurken firma hazırlar hepsini. İkincisi kendiniz Eminönü ve İstoç ticaret merkezine gidip malzemeleri alıp sizde hazırlayabilirsiniz. Her ikisininde riskleri nedir? Firma sağlam ve güvenilir değilse o gününüz berbat olabilir. İkincisi siz hazırlarken firmaya vereceğiniz ücret den daha fazla bir ücret harcayacak ve bir çok malzeme elinizde kalacak daha sonrasında bir işe yaramayacak. Bu sebepten iyi düşünüp en doğru kararı vermek gerekiyor.

Söz masası Kiralama fiyatları

Söz masası Kiralama fiyatları aynı Nişan Organizasyonu gibi modeline göre değişkenlik gösterir. Pileksi model daha şık olmakla birlikte fiyatı biraz daha farklıdır. Burada da en uygun prizma model dediğimiz modellerdir.

Open chat