Mine Düğün Salonu

mine düğün salonu

Kına tahtı kiralama hizmeti

Mine Düğün Salonu Bayrampaşa’da bulunan Mine düğün salonun’da Nurdan hanım için joseph’in perdeli modelimizin kurulumunu gerçekleştirdik. Bu vesile ile Nurdan hanıma kuracağı yeni yuvasında mutluluklar diliyoruz. Hatıra organizasyon olarak, Mine Düğün Salonu ve  İstanbul’un tüm ilçelerinde kına tahtı kiralama hizmetimiz tüm hızıyla devam ediyor. Gerek klasik modeller olsun gerekse son dönemde Trend olmuş modeller ile hizmetimiz sürüyor. Sizler de kına gecenizde şık gösterişli bir kına tahtı ile süslemek istiyorsanız? 0544 328 09 42 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mine Düğün Salonu

İstanbul kına tahtı kiralama

Kına koltuğu fiyatları Uygun düzeyde tutup yeni evlenecek çiftlerin bütçelerine ek bir sıkıntı getirmeden kiralama hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Elbette ki Her işte olduğu gibi kına koltuğu kiralama hizmetinde de maliyet hesabı yapılmaktadır. Fakat mümkün olduğu kadar uygun fiyata kına koltuğu kiralama hizmetini sürdürüyoruz. Çam sakızı çoban armağanı misali Bizim de çorbada tuzumuz bulunsun diye limit lerimizin zorlayarak işimize devam ediyoruz. Öncelikle şunu da belirtmek isteriz ki. Kına koltuğu kiralama hizmeti alacak olan siz değerli gelin adayları. Erken rezervasyon avantajlarını kaçırmamanızı önemli rica ederiz. Genellikle işin heyecanı sebebiyle kına koltuğu kiralama hizmeti unutula biliyor. Fakat son dakikaya kaldığında Bizim için de planlamalar yapmak zor oluyor. Bu sebepten dolayı erken rezervasyon yapmanız çok daha iyi oluyor.

Mine Düğün Salonu Kiralık kına koltuğu

Birbirinden farklı 40’ın üzerinde model ile mümkün olduğu kadar taleplerinize cevap vermeye çalışıyoruz. Yeni çıkan kına tahtı modellerini yakından takip edip en kısa sürede galerimize ekliyoruz. Bunun yanı sıra Arge çalışması yaparak yeni modeller üretmeye de devam ediyoruz. Farklı modelleri ve kiralama hizmeti için 0 544 328 09 42 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Taht modelleri

Kına gecelerinin baş köşesinde olan kına koltuğu kiralama hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. Birbirinden şık kına koltukları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul genelinde bütün ilçelerde hizmetimiz vardır. Her bütçeye uygun en şık modeller ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyoruz. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir