Yedikule çok amaçlı salon

Yedikule çok amaçlı salon

Kiralık kına tahtı

Yedikule çok amaçlı salon İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Yedikule çok amaçlı salonda kına tahtı kiralama hizmeti sunduk. Kırmızı tahtların içinde en seçkin olan melek modelimizi Seda Hanım için hazırladık. Bu vesile ile Seda hanıma çıkmış olduğu bu Kutlu yolda mutluluklar dileriz. Böyle özel müstesna bir gün de bizimle yola devam ettikleri için teşekkür ediyoruz..

Yedikule çok amaçlı salon

Fatih Yedikule çok amaçlı salon

Sizler de kına tahtı kiralama hizmeti almak isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki sezonların durumuna göre yoğunluklar yaşanmaktadır. Her şeyden önce en önemlisi kına tarihiniz net olduğu gün organizasyon hizmetleri için sözleşmelerinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Fakat son zamana kalındığı takdirde istediğiniz modeli bulamayabilirsiniz. Daha sonra hayal kırıklığı yaşamamak için rezervasyonlarınızı erken yaptırmanız da yarar vardır.

Kına tahtı kiralama fiyatı

İstanbul için kına tahtı kiralama fiyatı farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız İstanbul genelinde aynı olup farklılık gösterdiği alanlar ise modellerinden dolayıdır. Aynı şekilde İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası için sadece modellerde fiyat farklılığı gösteriyor. Sonuç olarak özetlemek gerekirse kına tahtı kiralamak için 0544 328 09 42 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli olur. Mesaj yazmak isteyen müşterilerimiz beğendikleri ürünün resmini WhatsApp’tan Atıp tarihini ve ilçesini yazdıkları takdirde müsait lik durumuna göre yardımcı oluyoruz.

 

Kına tahtı modelleri

İstanbul’da kına tahtı kiralama hizmeti veren firmalar arasında,  en fazla kına tahtı modeline sahip olan firmayız . Yaklaşık 50 adet farklı model ile siz değerli gelin hanımlara kına tahtı kiralama hizmeti sunuyoruz. Modellerimizi görmek isterseniz 0544 328 09 42 numaralı telefona. Tarih, ilçe  ve kına tahtı kiralama hizmeti yazarsanız size bütün modellerimizi fiyatları ile birlikte atarız. 

 

Kına tahtı kiralama hizmeti içerisinde neler var?

  • Kına tahtı
  •  Modeline göre üzerinde cibinlik ya da arkasında perde
  • Yine modeline göre 2 adet Hilal ya da 2 adet gelin yolu
  • 2 adet puf
  • Halı 
  • Kına sehpası
  • Kına sepeti ( Hediyelik kına için )
  • Kına tepsisi ( Kına yakmak için )
  • Kına yakın merasiminde Gelin hanımın arkadaşlarının giyebilmesi için 10 adet arkadaş bindallısı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0544 328 0942