Güneşli taht kiralama firması

Gelin tahtı modelleri

Gelin koltuğu kiralama

Güneşli taht kiralama firması için 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerinde kına tahtı kiralama hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle detaylar için bizi arayabilirsiniz. Aynı şekilde bir birinden şık modellerimiz için 0544 328 0942 numaralı telefona yazarak resim isteyebilirsiniz. Tarih ve ilçenizi yazdığınız taktirde müsait olan modelleri gönderiyoruz.

Gelin tahtı modelleri

 

İstanbul gelin koltuğu modelleri

İstanbul gelin tahtı modelleri için size bir telefon kadar yakınız. Bu nedenle aklınızdaki sorular için WhatsApp  dan resim isteyebilirsiniz. Farklı renk ve modellerde gelin koltuğu için doğru adrestesiniz. Yani başka bir deyişle Bizi arayarak gelin tahtı fiyatı ve ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gelin tahtı modelleri

Kiralık kına tahtı paketi içerisinde neler var?

  1. Kına koltuğu
  2. Üzerinde cibinlik
  3. Yanlarında iki adet gelin yolu
  4. İki adet puf
  5. Kına sehpası
  6. Kına sepeti
  7. Kına tepsisi
  8. 10 adet arkadaş kaftanı
  9. Nakliye kurulum dahil çalışmalar yapıyoruz.

"</p

gelin tahtı kiralama fiyatları

İstanbul’da kiralık gelin tahtı hizmeti veren firmamız, Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile lider firma özelliğini devam ettirmekte. Hatıra organizasyon kuruluşu olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermekte. Başta gelin koltuğu kiralama olmakla beraber, Evde nişan organizasyonu hizmeti’de vermekte.

kiralık taht

Düğün tahtı fiyatları

Bütçenizi sarsmadan gelin koltuğu kiralamak isteyen müşterilerimiz, Sizler için en uygun fiyatlara gelin koltuğu kiralama hizmeti sunuyoruz. Ama bir yandan da Bir birinden şık modeller ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Örneğin Sizde kına geceniz sorunsuz geçsin istiyorsanız? 0544 328 0942 numaralı telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Taht kiralama firması

Kına koltuğu kiralama

Örneğin Günümüzde taht kiralamak artık çok kolay hale geldi. Daha sonra Özellikle İnternet çağında her ürüne ulaşmak mümkün. Elbette bu kolaylığında bir zor tarafları var buda güven oluyor. Maalesef İnternet ne kadar hızlı ise dolandırıcılarda o kadar hızlı. Her şeyden önce Bu sebepten İnternet üzerinden kına tahtı kiralamak isteyen müşterilerimize diyoruz ki mutlaka mağazası olan firmalar arayın. Ayrıca Mağaza ve mekanı olmayan firmalar kına gecesi sizi sıkıntıya düşürebilir.

Kına tahtı kiralama firması

Ucuz kına koltuğu kiralama

Kiralık gelin tahtı hizmeti almak istiyorsanız? Doğru adrestesiniz. Her şeyden önce kaliteyi uygun fiyata veriyoruz. Detaylar için size bir telefon kadar yakınız. 0544 328 0942

Kına tahtı kiralama firması

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir